ICT Producten en Oplossingen

Netwerk
Draytek

Draytek SC SFP BiDi RX1490/1550nm - TX1310nm
20km 100/1000Mbps

Artikelnummer:50000107
Fabrikantcode:XFSFP-BIDI01
€ 38,00
€ 45,98 incl. BTW


Beschrijving
Draytek SC SFP BiDi RX1490/1550nm - TX1310nm
20km 100/1000Mbps

Aan deze specificaties kunnen geen rechten worden ontleend. Heeft u een fout gevonden? Dan stellen wij het uiteraard zeer op prijs als u dit aan ons kunt melden.

Winkelwagen

Uw winkelwagen bevat geen producten.

Resellers



Aangesloten bij




WebwinkelKeur Webwinkel Keurmerk




 
Alle prijzen zijn exclusief 21% BTW tenzij anders aangegeven.
Algemene Voorwaarden | Privacybeleid | Herroepingsrecht